Paulmann Zed LED, stolní LED lampa, 1x6,7W LED, kartáčovaný kov, výška 47.5cm
Kód: PAU 70245Související produkty
Detailní popis produktu
Stolní LED lampa z kovu německého výrobe Paulmann. Lampa Paulmann Zed LED je vybavena LED 6,7W (ekv. cca 50W žárovka) v teple bílé barvě světla. 2 kouby pro nastavení, nastavitelná hlavice lampy, vypínač. Výška: 47,5cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4000870702451 |
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| ? Barva svítidla: | Ocelová |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Umístění v místnosti: | Stůl |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 16 cm |
| Výška (cm): | 47,5 cm |
| Hmotnost: | 1,669 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 6,7W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 630 |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 359 |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel má vidlici do zásuvky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Typ svítidla: | Lampa |
| ? Série: | Zed |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
