Paulmann Zyli IP44, bílé spotové svítidlo, 3x10W GU10, délka 60cm
Kód: PAU 66713Související produkty
ZDARMAZDARMA
LOD 16134 4027
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 4527
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 2030
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 2027
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 1030
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 4530
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 2227
Detailní popis produktu
Svítidlo se třema spoty a zvýšenou ochranou proti vniknutí vody. Díky tomu je svítidlo Paulmann Zyli IP44 možné použít do koupelny nebo pro venkovní použití např. pro osvětelní terasy atp. Montáž na stěnu i na strop.
Vyroben z kovu v bílé povrchové úpravě s prvky z chromu. Vybaven paticí GU10 s možností osazení max. 10W LED žárovky GU10. Žárovky nejsou součástí dodávky a rádi Vám pomůžeme s výběrem.
Délka 60cm, výška 11cm. Každý spot je otočný i výklopný a je tedy možné směrování svícení dle aktuální potřeby.
Vyrábí německý výrobce Paulmann. 60.cz na výrobek poskytuje 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4000870667132 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Kov |
| Hmotnost: | 1,763 kg |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 10W |
| ? Závit žárovky: | GU10 |
| Počet svět. zdrojů: | 2 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| Připojení svítidla: | přívodní kabel se připojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP44 |
| ? Typ svítidla: | Bodovka |
| Série: | Zyli |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4630
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 2230
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 6730
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 1027
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4030
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
