Redo Match, bílé nástěnné svítidlo LED 6,7W 3000K, výška 15cm, IP54
Kód: RED 01-1447Související produkty
Detailní popis produktu
Nástěnné interiérové svítidlo vybavené LED COB diodami, s přímým/nepřímým rozptylem světla. Hliníková konstrukce lakovaná v matné bílé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6421681073611 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Stěna |
| ? Místnost: | Dílna, Garáž, Chodba, Koupelna, Kuchyně, Pracovna, Předsíň, Schodiště |
| ? Tvar: | Kulaté |
| Výška (cm): | 15 cm |
| Šířka (cm): | 11 cm |
| Hloubka (cm): | 1,1 cm |
| Hmotnost: | 0,54 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 6,7W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 600 |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 85 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP54 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| ? Série: | Match |
| ? Výrobce/značka: | Redo group |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
