Sigor LED žárovka filament E27 9W 806lm, náhrada za 60W, Ra97, 2700K, stmívatelná
Kód: SIG 6161401Související produkty
Detailní popis produktu
Žárovka z mléčného skla s LED filamentovou technologií 6. generace s vynikajícím indexem podání barev.
Příkon 9W, světelný tok 806lm - odpovídá světelnému toku 100W vláknové žárovky. Energetická třída F.
Teple bílá barva světla 2700K. Tato barva světla je vhodná do obytných interiérů a je stejná jako měla klasická vláknová žárovka.
Index podání barev Ra97 (CRI97). Tato hodnota říká, jak přirozeně budou vypadat barvy pod tímto světlem. Nejlepší je hodnota 100, nejnižší povolená pro osvětlení domácnosti je 80.
Tvar: A60, rozměry průměr 6cm, výška 10,8cm.
Připravena ke stmívání triak stmívačem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žárovky E27, LED náhrada 40W |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4028085616141 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Průměr [cm]: | 6 cm |
| Výška (cm): | 10,8 cm |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 9W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 806 |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| Úhel svícení (stupně): | 360 |
| ? Index podání barev: | 97 |
| Životnost (hodiny): | 15000 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off, stmívatelné externím stmívačem v rozsahu 10%-100% |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné TRIAC |
| ? Napájení: | 230 V |
| Provozní teplota: | -20°C až 40°C |
| ? Výrobce/značka: | Sigor |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
