Sigor LED žárovka GU10 6W 3000K 575lm 36°, náhrada za 60W, Ra90
Kód: SIG 5755201Související produkty
Detailní popis produktu
LED žárovka s paticí GU10.
Příkon 6W, světelný tok 575lm - odpovídá světelnému toku 60W žárovky, úhel svícení 36°, energetická třída E.
Teple bílá barva světla 3000K. Tato barva světla je vhodná do obytných interiérů.
Index podání barev Ra90 (CRI90). Tato hodnota říká, jak přirozeně budou vypadat barvy pod tímto světlem. Nejlepší je hodnota 100, nejnižší povolená pro osvětlení domácnosti je 80.
Rozměry průměr 5cm, výška 5,4cm.
Stmívatelná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED žárovky GU10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4028085575523 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Čirá |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Průměr [cm]: | 5 cm |
| Výška (cm): | 5,4 cm |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 6W |
| ? Závit žárovky: | GU10 |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 575 |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| Úhel svícení (stupně): | 36 |
| ? Index podání barev: | 90 |
| ? Životnost (hodiny): | 25000 |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| Provozní teplota: | -20°C až 40°C |
| ? Výrobce/značka: | Sigor |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
