Slamp Clizia Fumé table, stolní designová lampička, 1x6W E14, výška 25cm
Kód: SLA CLITS00FUM00000000EUSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stolní lampička pro dekorativní a náladové osvětlení v interiéru od italského designera Adriana Rachelle. Ručně vyráběno v Itálii firmou Slamp.
Lampička je vyrobena z materiálů Lentiflex® Cristalflex Fumé®. Jsou to technopolymery a jejich předností je lehkost, vzdušnost s vynikajícími světelnými vlastnostmi.
Výška. 25cm, průměr: 27cm. Váha: 0,45cm.
Světelný zdroj: 5W LED filament žárovka se závitem E14. Žárovka není součástí dodávky a doporučujeme LED žárovku s teple bílou barvou světla 2700 nebo 3000K, která je vhodná pro osvětlení obytného interiéru.
Vypínač je na přívodní šňůře.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8024727069128 |
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| ? Barva svítidla: | Kouřová |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Umístění v místnosti: | Postel, Stůl |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 27 cm |
| Výška (cm): | 25 cm |
| Hmotnost: | 0,63 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 6W |
| ? Závit žárovky: | E14 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel má vidlici do zásuvky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lampa, Noční světlo |
| ? Série: | Clizia Fumé |
| ? Designer: | Adriano Rachele |
| ? Výrobce/značka: | Slamp |
Slamp Corporate
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
