SLV Angolux Wall, venkovní nástěnné svítidlo, LED 6,8W 3000K, bílé, IP44
Kód: SLV 231351Související produkty
Detailní popis produktu
Exteriérové nástěnné svítidlo od německého výrobce SLV v moderním stylu s úspornou LED technologií.
Pro dekorativní nasvětelní fasády, osvětlení vchodu do domu atp.
Svítidlo SLV Angolux wall je vyrobeno z kovu, dizusor z plastu. Vybaveno 6W LED, světelný tok 500lm, 3000K, CRI80.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní nástěnné osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4024163143561 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Hliník, Plast |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| Výška (cm): | 8,6 cm |
| Šířka (cm): | 17 cm |
| Hmotnost: | 0,682 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 6,8W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 700 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| Úhel svícení (stupně): | 120 |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 25000 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP44 |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ano |
| ? Typ svítidla: | Vestavné |
| ? Série: | Angolux |
| ? Výrobce/značka: | SLV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
