SLV Plastra Cube, nástěnné sádrové svítidlo, 1x40W G9 rozměr 11,5x11,5cm
Kód: SLV 148018Související produkty
Detailní popis produktu
Sádrové svítidlo Plastra, od německého výrobce SLV, je nástěnné světlo s čistým tvarem. Svítidlo lze podle potřeby natřít malířskou barvou určenou na stěny nebo jej ozdobit dekorem podle vašich představ a tím jej učinit jedinečným.
Světelný zdroj: 1xG9 maximálně 40W, Doporučujeme kvalitní LED žárovku.
Jednoduchá instalace pomocí hmoždinek, přívodní kabel se připojí do svorkovnice, která je součástí svítidla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4024163143516 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Sádra |
| ? Styl osvětlení: | Levné, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Stěna |
| ? Tvar: | Hranaté |
| Délka (cm): | 11,5 cm |
| Šířka (cm): | 11,5 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 40W |
| ? Závit žárovky: | G9 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| ? Série: | Plastra |
| ? Výrobce/značka: | SLV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
