Artemide Tolomeo, saténové stínítko, průměr 42cm
Kód: ART 0781030ASouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
LUC N250 TOM
Více za méně
ZDARMAZDARMA
OSM 20141
Více za méně
ZDARMAZDARMA
OSM 20001
Více za méně
ZDARMAZDARMA
OSM 20004
Více za méně
ZDARMAZDARMA
OSM 20050
ZDARMAZDARMA
4 642 Kč
–10 %
ART 0780020A
ZDARMAZDARMA
LUC N350 TOM
Detailní popis produktu
Stínítko hedvábný satén pro svítidla a lampy řady Tolomeo od Artemide. Průměr: 42cm.
Na základě registrace svítidla poskytuje společnost 60.cz zákazníkům prodlouženou záruku na 5 let. Registrace: http://cloud.artemide.com/5-years-warranty/
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní stínidla na lustry |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8052993005632 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Textil |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Moderní |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 42 cm |
| Výška (cm): | 25 cm |
| Hmotnost: | 1,194 kg |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Stínidlo |
| Série: | Tolomeo |
| Designer: | Giancarlo Fassina, Michele De Lucchi |
| ? Výrobce/značka: | Artemide |
Více za méně
ZDARMAZDARMA
OSM 20003
Více za méně
ZDARMAZDARMA
OSM 20103
ZDARMAZDARMA
5 544 Kč
–9 %
ART 0780060A
Více za méně
ZDARMAZDARMA
OSM 20006
ZDARMAZDARMA
LUC T 3-TOM-S24
Více za méně
ZDARMAZDARMA
OSM 20080
30 years od Tolomeo
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
