Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení včetně spojovacího profi venkovního vánočního osvětlení, vánočních dekorací a světýlek na stromek. Vše v kvalitním provedení se zárukou a s rychlím dodáním.

Profi venkovní vánoční osvětlení.

Díky možnosti spojování je možné vánočně osvětlit celý dům i jiný venkovní objekt profi vánočním venkovním osvětlení, které disponuje vysokou ochranou proti vniknutí vlhkosti. Spojování jednotlivých prvků je možné až do 500 světýlek na jednom vedení. Je možné použít světýlka na černé i bílém kabelu s teple bílou nebo denní bílou barvou světla. K dispozici jsou světelné rampouchy, řetězy a světelní ježci. 

Profi světýlka na vánoční stromek.

Pro osvětlení vánočního stromku je možné také použít profi řetězy s možností ovládání automatickým časovačem nebo dálkovým ovládačem. Naše profi řada umožňuje spojování a můžete tak jednoduše osvětlit malý stromeček i velký vánoční strom. Doporučujeme použít teple bílou barvu světla, která interiér zútulní a podtrhne vánoční atmosféru.

Vánoční dekorace.

Velmi oblíbené jsou vánoční dekorace jako jsou svítící stromky, svítící retro sněhuláci nebo svítící dárky. Dekorace je možné použít jak v interiéru, tak v exteriéru k vyzdobení vchodu do domu, předzahrády nebo terasy. 

36 položek celkem