Axolight Muse, designové svítidlo z textilu s grafickým vzorem, 3xE27 max.70W, prům. 80cm
Kód: AXO PLMUSE80STXXE27Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní svítidlo z dílny Axo Light od designera Sandra Santontonia. Celá řada svítidel Muse je vyrobena z kovové konstrukce a elastické látky, která je snímatelná, je možné ji vyprat nebo zakoupit náhradní, třeba v jiné barvě nebo dekoru ...
Potah s grafickým vzorem - zde se setkává jemnost s inspirací. Oblé linie a měkká tkanina se spojují v dokonalý celek. Svítidlo vytváří příjemné, měkké světlo.
Muse od Axo je vítězem ceny "Good Design Award 2009" v kategorii osvětlení.
Určeno do moderního interiéru, pro osvětlení do ložnice, dětského pokoje nebo obývacího pokoje atp.
Průměr 80cm, výška 19cm.
Osazeno třemi paticemi E27 pro LED žárovky. Žárovky nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Textil |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 80 cm |
| Výška (cm): | 19 |
| Hmotnost: | 4 |
| ? Příkon svět. zdroje: | 70W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 3 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off,stmívatelnost podle žárovky |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Spec. Vlastnosti: | textilní potah svítidla je možné dokoupit zvlášť, jsou dostupné různé vzory a barvy |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| ? Série: | Muse |
| ? Designer: | Sandro Santantonio |
| ? Výrobce/značka: | AxoLight |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
