Axolight Muse, designové svítidlo ze světle modrého textilu, 3x100W, prům. 120cm
Kód: AXO PLMUS120AZXXE27Související produkty
ZDARMAZDARMA
LOD 16134 4027
Více za méně
ZDARMAZDARMA
9 378 Kč
–5 %
SLA LAVCM00CEW00000000EU
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 2027
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 2227
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 6727
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 6727
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 1030
Detailní popis produktu
Rozměrné svítidlo dílny Axo Light od designera Sandra Santontonia. Celá řada svítidel Muse je vyrobena z kovové konstrukce a ze vnější elastické látky, která je snímatelná, možné ji vyprat nebo zakoupit náhradní, třeba v jiné barvě..
Svítidlo je světle modré o průměru 120cm, výška 19cm. 3 světelné zdroje o maximálním výkonu 100W s paticí E27 s možností použití LEDky, úsporky nebo halogenu.
Určeno do moderního interiéru: pro osvětlení do ložnice, dětského pokoje, obývacího pokoje atp.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva svítidla: | Modrá |
| ? Materiál: | Textil |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| Způsob montáže: | Přisazené |
| Umístění v místnosti: | Stěna, Strop |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Předsíň, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 120 cm |
| Výška (cm): | 19 |
| Hmotnost: | 5 |
| Výkon svět. Zdroje: | 100W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| Počet svět. zdrojů: | 3 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off,stmívatelnost podle žárovky |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné, Stropní |
| Série: | Muse |
| Designer: | Sandro Santantonio |
| ? Výrobce/značka: | AxoLight |
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 6730
ZDARMAZDARMA
1 769 Kč
–4 %
NOR 2412336003
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 4527
ZDARMAZDARMA
15 609 Kč
–5 %
FLO F3179057
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
