Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Bílé 1 fázové kolejnicové systémy

Osvětlení pomocí bílého 1 fázového kolejnicového systému je moderní řešení osvětlení do obytných, ale i obchodních a veřejných interiérů. Svítidla i lištové systémy v bílé úpravě působní jemně, na bílém stropě nenápadně a bílá svítidla obecně je možné sladit se všemi možnými barvami.

Bílá z pohledu Feng Šuej.

Bílá barva je v Feng šuej spojována s energií kovu a čistotou. Je považována za barvu, která pomáhá vyčistit mysl a otevřít cestu pro nové myšlenky a nápady. Bílá barva se často používá k vytvoření pocitu světla, prostoru a čistoty v interiéru. V Feng šuej je doporučováno používat bílou barvu spíše v kombinaci s jinými barvami, aby nedocházelo k nadměrnému odklonu od ostatních prvků v prostoru. V interiéru se bílá barva často používá pro zdůraznění jiných prvků, jako jsou barevné akcenty, dekorace nebo nábytek.

Jak správně poskládat černý 1 fázový kolejnicový světelný systém?

Bílý 1F lištový systém je možné zavěsit nebo přisadit ke stropu nebo stěně. K zavěšení je třeba speciální napájecí díl a závěsná lanka nebo tyče. Pro přisazenou instalaci je třeba vědět kde přesně bude kolejnicový systém napájený a podle toho se vybere napájecí díl. Ten může být na začátku/konci, uprostřed nebo mimo dráhu kolejnice. K tomuto dílu se pomocí spojky nebo spojek připojí kolejnice. Kolejnice je možné libovolně krátit např. pilkou na železo. Ke spojení kolejnic je možné využít jak rovné, tak spojky ve tvaru T, X nebo flexibilní spojku, kterou je možné vytvořit libovolný úhel. Při vytváření spojených tvarů je nutné použít izolační prvek. Systém se ukončuje bílou koncovkou.

25 položek celkem