Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Černé 1 fázové kolejnicové systémy

Osvětlení pomocí černého 1 fázového kolejnicového systému je moderní řešení osvětlení do obytných, ale i obchodních a veřejných interiérů. Svítidla i lištové systémy v černé úpravě jsou momentálně jednou z nejprodávanějších v celém odvětví osvětlení a vychází z aktuálních trendů v interiérovém designu.

Černá z pohledu Feng šuej.

V Feng šuej je černá barva spojována s energií vody a hloubkou. Zároveň může být vnímána jako barva tajemna a mystiky. Černá barva se často používá k vyvážení a ochraně energie v interiéru, například v podobě černých kamenů nebo sošek. Přestože se jedná o silnou a výraznou barvu, je vhodné ji používat s mírou a vyváženě s dalšími barvami v prostoru, aby nedocházelo k přemíře energie vody a potenciálnímu těžkému pocitu.

Jak správně poskládat černý 1 fázový kolejnicový světelný systém?

Černý 1F lištový systém je možné zavěsit nebo přisadit ke stropu nebo stěně. K zavěšení je třeba speciální napájecí díl a závěsná lanka nebo tyče. Pro přisazenou instalaci je třeba vědět kde přesně bude kolejnicový systém napájený a podle toho se vybere napájecí díl. Ten může být na začátku/konci, uprostřed nebo mimo dráhu kolejnice. K tomuto dílu se pomocí spojky nebo spojek připojí kolejnice. Kolejnice je možné libovolně krátit např. pilkou na železo. Ke spojení kolejnic je možné využít jak rovné, tak spojky ve tvaru T, X nebo flexibilní spojku, kterou je možné vytvořit libovolný úhel. Při vytváření spojených tvarů je nutné použít izolační prvek. Systém se ukončuje černou koncovkou.

77 položek celkem