Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Designová stropní svítidla

Designová stropní svítidla od nejlepších designerů pro náročné. Extravagantní i roky prověřený design, nápady i netradiční materiály od prověřených značek z celé Evropy. Vhodné pro osvětlení obývacího pokoje, chodby nebo například kuchyně pro sladění s designovým lustrem nebo designovou lampou.

Jaké parametry u LED designového stropního osvětlení jsou důležité?

LED je zatím nejlepší a nejúspornější zdroj světla a při výběru svítidla je dobré znát alespoň základní parametry jako je světelný tok, barva světla nebo index podání barev. Světelný tok v lumenech označuje jak intenzivně svítidlo svítí a platí, že čím víc lumenů tím víc svítí. Porovnání ke klasické žárovce je 800lm 60W, 1500lm = 100W. Barva světla se uvádí v kelvinech a čím menší hodnota, tak tím je světlo teplejší. Základní teplota je 2700K a je to hodnota vhodná do obytných prostor pro odpočinek. Teplota 4000K je vhodná pro práci. Index podání barev určuje jak vnímáme barvy pod umělým osvětlením. Nejreálněji vnímáme barvy pod Sluncem, tato hodnota je označována jak CRI100. Nejmenší hodnota vhodná pro osvětlení interiéru je CRI80.

7 skvělých tipů na stropní designová svítidla.

Velice oblíbené jsou stropní svítidla italské značky Slamp. Zákazníci na nich oceňují povedený design, praktické uchycení stínítka pomocí magnetů a možnost volby různých žárovek. Velmi oblíbené jsou také stropní designová svítidla Lodes Bugia a Lodes Puzzle Mega pro nepřímé osvětlení. Architekti mají v oblibě stropní svítidla Artemide, konkrétně Artemide Skydro, které vypadá jako kameny nebo Artemide Cosmic Angel, které pracuje s odrazem světla. Doporučujeme projít také atraktivní nabídku stropních svítidle Axo Light nebo stropní svítidla značky Flos, kde nejdete zajímavá moderní a nadčasová designová svítidla

459 položek celkem
Nahoru
Další produkty