Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Designové lustry

Designové závěsné lustry najdou svoje uplatnění v interiéru jak pro plošné osvětlení kuchyně, tak pro lokální osvětlení stolu. Pro osvětlení obývacího pokoje je vhodné použít designový lustr nad konferenčním stolkem v kombinaci s bodovkami nebo designovým nástěnnými svítidly. Díky kombinaci různých svítidel máte možnost zvolit oblíbenou světelnou scénu a také vynikne pěkný design lustru. Velmi oblíbené místo pro umístění reprezentativnějšího kusu je prostor schodiště, který často nabízí otevřený prostor. V naší nabídce najde aktuální novinky i časem prověřené a osvědčené modely, které pravidelně dovážíme z veletrhů Euroluce v Miláně nebo Light+Building ve Frankfurtu.

Jak dobře vybrat designový lustry do bytu?

Dobře vybraný designový lustr je takový, který bude mít vhodný světelný výkon, příjemnou a vhodnou teplotu barvy světla a pěkně zapadne do interiéru. Pro osvětlení obytného interiéru je vhodná teple bílá barva světla 3000K nebo ještě lépe 2700K. Výkon lustru v konkrétní místnosti musí zohledňovat všechna svítidla a odpovídat zvykům obyvatele. Design se musí dobře hodit k vybavení a charakteru celého domu.

Stmívání designového lustru, ano nebo ne?

Stmívání rozhodně doporučujeme. Pomůže Vám s přizpůsobením světelného výkonu lustru denní době a s vytvořením vhodné atmosféry. V případě lustru pro žárovky E27, E14 nebo G9 je nutné přiobjednat stmívatelné LED žárovky a použít stmívač. Pokud uvažujete o lustru se zabudovanou LED, tak je výhodné připravit 5 žilový kabel, aby jste mohli využít i nejspolehlivější způsob stmívání tlačítkem, tzn. touch-dim.

1262 položek celkem
Nahoru
Další produkty