Sleva 10% na vybrané produkty s kódem LETO do 30.6.24
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Designové stojací lampy

Designová stojací lampa: nepostradatelný společník do obýváku pro dlouhé zimní i letní večery. Krásné, od nejlepších designérů z Itálie nebo Španělska, funkční a praktické. Zajímejte se o jméno designéra, který stojací lampu navrhnul, protože ten stojí za příběhem, který je za lampou. Artemide, Flos, Nemo, Axo Light, Diesel, Lodes, Marset, Umage - to je část výrobců luxusních designových stojacích lamp u kterých rozhodně nešlápnete vedle a některé z jejich výrobků najdete v muzeích designu po celém světě.

Jak dobře vybrat designovou stojací lampu?

Lampa vybavena stmívačem umožňuje tlumit světlo a přizpůsobit tak světelný výkon lampy, protože během dne je nám přirozené mít více světla a večer je nám příjemné méně světla. Pro odpočinek a relaxaci po příchodu ze zaměstnání je vhodné používat teple bílou barvu světla maximálně 3000K, ideálně 2700K, která lidskému organismu pomáhá s odpočinkem a také zútulní interiér 

Jaké barvy a materiály jsou nyní oblíbeny?

Nejprodávanější jsou černé a bílé stojací designové lampy. Oblíbené jsou také povrchové úpravy z přírodních kovů jako je nikl, mosaz a chrom. Z materiálů je nejoblíbenější kov a sklo. Praktická jsou stínítka vyrobena z textilu a papíru, které pěkně změkčují světlo.

238 položek celkem
Nahoru
Další produkty