Fabas Lodge, tmavě hnědé svítidlo nad stůl, 1xE27, průměr 60cm
Kód: FAB 3161-45-251Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo z hliníku s vrásčitým povrchem a černou povrchovou úpravu. Italská značka Fabas, série Lodge.
Díky neprůsvitné konstrukci je celý světelný výkon směřován dolu pod svítidlo, nešíří se přes stínítko do okolí a neoslňuje. Toho je možné chytře využít pro výkonné a lokální osvětlení jídelního stolu v kuchyni nebo jídelně, případně v obývacím pokoji pro osvětlení centrálního stolku.
Průměr 60cm. Celková délka závěsu je 200cm a je možné ji upravit při montáži. Stropní rozetka je černá a ladí se stínítkem.
Do svítidla je určena 1 žárovka se závitem E27, max. 40W. Doporučujeme výkonnou LED žárovku tzn. filament, která má konstrukci, která je vhodná pro použití v tomuto svítidlu. V případě použití stmívatelné LED žárovky a stmívače je možné světelný výkon tlumit. Žárovka není součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8019282051848 |
| ? Barva svítidla: | Hnědá |
| ? Materiál: | Hliník |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj |
| ? Průměr [cm]: | 60 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 200 cm |
| Hmotnost: | 3,3 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 60W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Lodge |
| ? Výrobce/značka: | Fabas |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
