Fabas Willy 2, kulaté pojezdové svítidlo z nerezu, 6,5W LED, 3000K, prům. 7cm, IP67
Kód: FAB 6905-02-414Související produkty
Detailní popis produktu
Kulaté pochozí a pojezdové svítidlo (780kg) z nerezu AISI 316 pro zapuštění do podlahy nebo do země.
Určeno pro osvětlení chodníků, okolí domu, stezky v parku, okolí bazénu, terasy atp.
Svítidlo je vybaveno LED modulem 3W, 3000K (teple bílá barva světla), úhel svícení 32 stupňů, světelný tok 480lm.
Průměr svítidla je 7cm, výška 9,6cm. Dodáváno včetně instalačního boxu, který má výšku 13,3cm.
Připojení na 230V, IP67
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní osvětlení do země |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8019282008767 |
| ? Barva svítidla: | Nerezová |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Umístění v místnosti: | Zem |
| ? Místnost: | Terasa, Zahrada |
| ? Průměr [cm]: | 7 cm |
| Výška (cm): | 9,6 cm |
| Zápustná hloubka(cm)>: | 13,3 cm |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 6,5W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 480 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| Úhel svícení (stupně): | 32 |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 35000 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP67 |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | trafo zabudováno do svítidla |
| Zatížení (kg): | 780 |
| ? Série: | Willy 2 |
| ? Výrobce/značka: | Fabas |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
