Flos Ariette 2, stropní svítidlo z textilu, 4x40W E27, 100x100cm
Kód: FLO F0500009Související produkty
ZDARMAZDARMA
8 440 Kč
–5 %
FLO F0400009
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 1030
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4630
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 1030
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 1230
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 2227
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 2230
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 2027
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 1227
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo z textilu, které připomíná stan. Autor návrhu: Tobia Scarpa z roku 1973 pro Flos.
Vhodné pro příjemně tlumené osvětlení např. do ložnice, kde textilní svítidla pro jejich vlastnosti rádi doporučujeme. Do obývacího pokoje, dětského pokoje, pro vybavení designového hotelu, restaurace atp.
Konstrukce svítidla je vyrobena z kovového drátu, povlak je ze syntetického textilu (30% polyamidu). Svítidlo je v bílé ve zhasnutém stavu, po rozsvícení vizualně vystoupí konstrukce svítidla. Rozměr: 100x100cm.
Do svítidla jsou určeny 4 žárovky se závitem E27 max. 40W. Doporučujeme LED žárovky tzv. filament pro nejlepší provětlení difusoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8059607014226 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Textil |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| Způsob montáže: | Přisazené |
| Umístění v místnosti: | Stěna, Strop |
| ? Místnost: | Ložnice, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Hranaté |
| Délka (cm): | 100 cm |
| Šířka (cm): | 100 cm |
| Hmotnost: | 0,95 kg |
| Výkon svět. Zdroje: | 40W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| Počet svět. zdrojů: | 4 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| Připojení svítidla: | přívodní kabel se připojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné, Stropní |
| Série: | Ariette |
| Designer: | Tobia Scarpa |
| ? Výrobce/značka: | Flos |
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 1227
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 6727
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 2227
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4030
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4627
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 1230
-
Technický list pro Flos Ariette 2 F0500009 (166 kB)
-
Montážní návod pro Flos Ariette (655.1 kB)
-
Seznam náhradních dílů pro Flos Ariette F0500009 (440.8 kB)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
