Flos Belt, závěsné svítidlo z černé kůže, 55W LED 2700K Casambi, délka 200cm
Kód: FLO 03.8530.14.CBSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Ocenění za design: | 2022 Compasso d’Oro |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Kůže |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| Způsob montáže: | Visací |
| Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| Umístění v místnosti: | Strop, Jídelní stůl |
| ? Místnost: | Kuchyně |
| ? Tvar: | Lineární |
| Délka (cm): | 200 |
| Max. délka závěsu (cm): | 150 |
| Hmotnost: | 6.5 |
| Výkon svět. Zdroje: | 55,5W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Počet svět. zdrojů: | 1+1 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 1700 |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| ? Index podání barev: | 95 |
| Ovládání a stmívatelnost: | stmívatelné Casambi |
| ? Smart technologie: | Casambi |
| ? Napájení: | 230 V |
| Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr |
| Série: | Belt |
| Designer: | Erwan Bouroullec, Ronan Bouroullec |
| ? Výrobce/značka: | Flos |
Introducing the FLOS Belt Suspension Light by Ronan & Erwan Bouroullec
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
