Sleva 5% při objednávce nad 3000Kč do 21.4.24 na vše kromě Lodes a Il Fanale s kódem SVETLO5.
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Designová závěsná svítidla

Designová závěsná svítidla najdou svoje uplatnění jak v moderně, tak v tradičně zařízeném bytu nebo domě. Díky naší vášni pro design, najdete u nás jak ty nejnovější, tak několik desítek let stará designová závěsná svítidla. Nové tvary hledají svoje místo v srdcích designérů a zákazníků, kdežto prověřené typy jsou známé z realizací po celém světě a jsou doslova sázkou na jistotu. 

Jaké značky byste neměli minout?

Určitě bychom doporučili značku Slamp. Jejich katalog obsahuje hned několik zajímavých závěsných designových svítidel. Další značka, která stojí za pozornost je Nemo. V jejich portfoliu kromě novinek je možné narazit na produkty, které se vyrábějí přes půl století, což je známka kvality a velké popularity. Dále bychom doporučili značky Artemide, Axo Light nebo Lodes. U těchto výrobců rozhodně nesáhnete vedle.

Je designové závěsné světlo vhodné nad jídelní stůl?

Samozřejmě ano i když je třeba k tomu přistupovat jinak než když vybíráte např. hlavní lustr do obýváku. Musí mít velikost úměrnou stolu, který bude osvětlovat a také je třeba koukat na výkon, který by měl odpovídat účelu. Nezapomeňte na stmívání.

1534 položek celkem
Nahoru
Další produkty