Sleva 10% na vybrané produkty s kódem LETO do 30.6.24
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Flos Infra-Structure Episode 2

Flos Infra-Structure Episode 2: neuvěřitelně všestranná trubková struktura v bílé nebo černé barvě. Díky speciálnímu spojovacímu systému je možné kombinovat vertikální a horizontální prvky a vytvářet trojrozměrné kombinace pomocí lineárních a geometrických modulů včetně svítidel napájených 48V s kónickým tvarem průměr 40 a 30cm, kruhového panelu průměr 60cm, trubkových svítidel délky 90cm s přímým nebo nepřímým svícením. Svítidla mají 4m kabel opatřený mikrospojkou a je možné je stmívat, barva světla: 2700 nebo 3000K. Vhodné použití: hi-tech osvětlení restaurace, bary, pivnice, cukrárny, kavárny, prodejny, recepce, ale i kuchyně nebo jídelny v obytném interiéru.

Autor designu: Vincent Van Duysen. Narodil se v Belgii, v roce 1962. Během své kariéry Van Duysen získal několik ocenění, mezi nimiž jsou Vlámská kultura Ceny za design, Belgičan roku v designu a ocenění za celoživotní přínos Henry van de Velde, a EDIDA za nejlepšího interiérového designéra roku. Jeho jméno bylo také několikrát zařazeno do průzkumu AD100 sítě Architectural Digest a Elle Decor A-List.

Aktuální katalog Flos Infra Structure Episode 2 v .pdf
Aktuální katalog Aktuální working katalog Flos Infra Structure Episode 2 v .pdf

Zadat poptávku na Flos Infra Structure Episode 2Chcete výhodnější nabídku na Váš projekt? Dodáváme kompletní sortiment Flos Infra-Structure Episode 2, ale zatím ne všechno máme zadáno v eshopu. Pro žádost o lepší cenu využijte email nebo poptávkový formulář.