Flos Mayday, oranžové přenosné svítidlo, 1x60W E27, výška 53cm
Kód: FLO F3780002Související produkty
Detailní popis produktu
Flos Mayday: přenosné svítidlo s vypínačem od Konstantina Grcice z roku 2000. Vyrábí Flos.
Svítidlo je možné využít pro praktické osvětlení k práci i pro dekorativní osvětlení v interiéru nebo např. jako dočasné svítidlo.
Hák slouží zároveň pro namotání kabelu a je vyroben z kovu. Vstřikovaný opálový kónický difuzér je vyrobený z udržitelného polypropylenu z průmyslového odpadu. Pro výrobu není použit lepidla.
Do svítidla je určena žárovka max. 60W se závitem E7. Žárovka není součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8059607019887 |
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| Ocenění za design: | 2001 Compasso d’Oro |
| ? Barva svítidla: | Bílá, Oranžová |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop, Stůl |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Kuchyně, Obývací pokoj, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 22 cm |
| Výška (cm): | 53 cm |
| Hmotnost: | 0,75 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 60W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| Ovládání a stmívatelnost: | vypínač na těle svítidla |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel má vidlici do zásuvky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lampa, Lustr |
| ? Série: | Mayday |
| ? Designer: | Konstantin Grcic |
| ? Výrobce/značka: | Flos |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
