Flos Oplight W2, černé svítidlo pro nepřímé osvětlení, 25W LED 2700K stmívatelné, šířka 29,1cm
Kód: FLO F4682030Související produkty
Detailní popis produktu
Flos Oplight W2: nástěnné svítidlo pro nepřímé osvětlení se silným světlem s teple bílou barvou světla a vysokým podáním barev. Autor designu: Jasper Morrison, 2021, vyrábí italský výrobce Flos. Designem poskytuje vyvážený poměr mezi technickými a designovými svítidly pro domácí použití.
Nepřímé osvětlení je možné využít pro hlavní osvětlení místnosti jako jsou dětské pokoje, obývací pokoje, kuchyně, schodiště, chodby atp, ale je možné ho využít i jako dekorativní přisvětlení a doplnění stropního svítidla nebo závěsného lustru. Svítidlo Flos Oplight je ideálním kandidátem pro takové využití. Navíc díky moderní, ale minimalistické konstrukci je vhodné jak do moderně, tak do klasicky zařízeného interiéru.
Vyrobeno z hliníku s černou povrchovou úpravou, která je práškově nanesena. Difusor je z bílého polykarbonátu.
Světelný zdroj: 25W LED se světelným tokem 2065lm. Teple bílá barva světla 2700K vhodná do obytných interiérů. Zvýšený index podání barev CRI90, který přispívá k reálnému zobrazení barev pod umělým osvětlením.
Stmívatelné pomocí kompatibilního stmívače. Seznam kompatibilních stmívačů je k dispozici.
Svítidlo je komplet servisovatelné, nabízíme náhradní díly pro opravu i záruční i pozáruční servis.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8059607040386 |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| Výška (cm): | 12,4 |
| Šířka (cm): | 29,1 |
| Hmotnost: | 1.7 |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 25W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 2065 |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off, stmívatelné extermín stmívačem |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné TRIAC |
| Připojení svítidla: | přívodní kabel se zapojí do zásuvky 230V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| Série: | Oplight |
| Designer: | Jasper Morrison |
| ? Výrobce/značka: | Flos |
-
Technický list pro Flos Optilight W2 F4682030 (310.4 kB)
-
Montážní návod pro Flos Optilight Wall (1.8 MB)
-
Seznam náhradních dílů pro Flos Optilight W2 F4682030 (5.1 MB)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
