Sleva 10% na vybrané produkty s kódem LETO do 30.6.24
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Flos The Running Magnet

Flos The Running Magnet: inovativní magnetický, 24V kolejnicový osvětlovací systém pro vnitřní použití, určený pro povrchovou, zavěšenou nebo zapuštěnou montáž (lze instalovat pouze do sádrokartonu o tloušťce 12,5 mm) na stěny nebo stropy. Systém se skládá z řady magnetických kolejnic, ve kterých jsou umístěny moduly s LED. Profily The Running Magnet jsou vyrobeny z vyztuženého hliníku, který je natřen černě nebo bíle a obsahuje také napájení 24V, na kterou jsou všechny magnetické svítidla jednoduše zasunuta. Zavěšená kolejnice je také k dispozici s možností nepřímého osvětlení s nezávislým napájením.

The Running Magnet je doplněna o jednotky pro obecné osvětlení a akcentové jednotky s různými optikami, stejně jako o výběr dekorativních svítidel převzatých a přizpůsobených z kolekce FLOS Home. Osvětlovací moduly jsou vybaveny magnetickým montážním systémem pro plnou pohyblivost a flexibilitu. Všechny světelné moduly jsou k dispozici s potenciometrem, možností stmívání pomocí protokolu DALI a Casambi.

Aktuální katalog Flos The Running Magnet v .pdf
Aktuální katalog Aktuální working katalog Flos The Running Magnet v .pdf

Zadat poptávku na Flos The Running MagnetChcete výhodnější nabídku na Váš projekt? Dodáváme kompletní sortiment Flos The Running Magnet, ale zatím ne všechno máme zadáno v eshopu. Pro žádost o lepší cenu využijte email nebo poptávkový formulář.