Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Flos The Tracking Magnet

Flos The Tracking Magnet: se skládá z magnetických profilů napájených 48V, na kterých jsou umístěny světelné LED moduly. Profily jsou vhodné pro povrchovou, zavěšenou nebo zapuštěnou instalaci ve stěnách nebo ve sádrokartonových stropech. Magnetický profil je doplněn světelnými moduly pro ambientní nebo akcentové osvětlení s různými optikami, stejně jako speciálním modulem pro osvětlení na stěnách. Magnetické uchycení svítidel poskytuje naprostou svobodu ve vytváření různých světelných scén a umožňuje manipulaci i při provozu. 

Kolejnice je jen 15 mm široká díky extrémní miniaturizaci elektroniky a optických těles. Tracking Magnet nabízí kompletní sbírku světelných nástrojů pro jakoukoli potřebu, kompatibilní s všemi hlavními systémy řízení a FLOS Control®. 

Aktuální katalog Flos The Tracking Magnet v .pdf
Aktuální katalog Aktuální working katalog Flos The Tracking Magnet v .pdf

Zadat poptávku na Flos The Tracking MagnetChcete výhodnější nabídku na Váš projekt? Dodáváme kompletní sortiment Flos The Tracking Magnet, ale zatím ne všechno máme zadáno v eshopu. Pro žádost o lepší cenu využijte email nebo poptávkový formulář.