Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Flos The Tracking Power

Flos The Tracking Power: exkluzivní 3-fázový osvětlovací profil pro vnitřní použití ve verzi zapuštěné, povrchové a závěšené, který díky své vysoké vizuální kompatibilitě nabízí kompletní integraci jakékoliv architektury. Strukturální profily Tracking Power jsou vyrobeny z černého vyztuženého hliníku a jsou vybaveny elektrickými kolejnicemi, do kterých jsou svítidla instalována pomocí exkluzivního montážního systému Flos. Ve verzi pro zapuštěnou montáž je po instalaci profilu viditelná pouze linka o tloušťce 15 mm.

Svítidla IN TRACK mají kompaktní adaptér, který je po instalaci zcela integrován do profilu, speciálně navržený pro profil The Tracking Power od společnosti FLOS. Nicméně stejná svítidla jsou k dispozici také s běžným adaptérem Nordic GA69 pro instalaci na standardních 3-fázových profilech FLOS. Zaručená kompatibilita s 3-fázovými kolejnicemi od výrobců Nordic, Eutrac, Erco, Zumtobel a iGuzzini.

Aktuální katalog Flos The Tracking Power v .pdf
Aktuální katalog Aktuální working katalog Flos The Tracking Power

Zadat poptávku na Flos The Tracking PowerChcete výhodnější nabídku na Váš projekt? Dodáváme kompletní sortiment Flos The Tracking Power, ale zatím ne všechno máme zadáno v eshopu. Pro žádost o lepší cenu využijte email nebo poptávkový formulář.