Il Fanale Fiordo, nástěnné svítidlo z mosazi a mědi, 1x48W G9, výška 34cm, IP54
Kód: ILF 261.01.ORSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Netuctové nástěnné svítidlo ve tvaru houby ze špičkových materiálů a s vysokou ochranou proti vlhkosti. Vyrábí italský výrobce Il Fanale, série Fiordo.
Pro dekorativní osvětlení exteriéru, okolí domu, venkovní prostory hotelu, penzionu, restaurace nebo pivnice. Vhodné i do interiéru.
Vyrobeno z kovu v kombinaci mosazi a mědi. Výška 34cm, šířka 20,5cm, průměr klobouku 18cm.
Do svítidla je určena 1 žárovka se závitem G9, max. 5W. Doporučujeme kvalitní LED žárovku s teple bílou barvou světla, není součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní nástěnné osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Mosazná, Měděná |
| ? Materiál: | Měď, Mosaz |
| ? Styl osvětlení: | Industriální |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Fasáda, Stěna |
| ? Místnost: | Balkon, Terasa, Zahrada |
| ? Tvar: | Kulaté |
| Výška (cm): | 34 cm |
| Hmotnost: | 2 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 48W |
| ? Závit žárovky: | G9 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice. |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP54 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| ? Série: | Fiordo |
| ? Designer: | DT studio |
| ? Výrobce/značka: | Il Fanale |
Ruční výroba osvětlení Il Fanale
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
