Il Fanale Galileo, nástěnné svítidlo železo, 1x15W E27, průměr 30cm
Kód: ILF 210.02.F1Související produkty
Detailní popis produktu
Inspirováno velkou zakřivenou klenbouDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Železná |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Industriální |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Stěna |
| ? Místnost: | Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Předsíň, Schodiště |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 30 cm |
| Výška (cm): | 15 cm |
| Hloubka (cm): | 15 cm |
| Hmotnost: | 2 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 15W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice. |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| ? Série: | Galileo |
| ? Designer: | DT studio |
| ? Výrobce/značka: | Il Fanale |
Ruční výroba osvětlení Il Fanale
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
