Il Fanale Reporter, stojací lampa s nastavitelným ramenem, 1x46W, mosaz, výška 112-206cm
Kód: ILF 271.08.OFSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stojací lampa z mosazi s nastavitelným ramenem. Ruční výroba v Itálii, vyráběno firmou Il Fanale.
Pro pro dekorativní přisvícení do obývacího pokoje, pro čtení k pohovce atp. Ideální v kombinaci se závěsným svítidlem stejné série.
Vyrobeno z mosazi a železa z antiq povrchovou úpravou.
Stojací lampa Il Fanale Reporter má průměr od 22 cm, výška od 112 - 206cm podle nastavení ramene. Průměr podstavce: 35cm.
Osazeno je 1 x paticí E27 s možností osazení halogenky 15W nebo LED žárovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| ? Barva svítidla: | Mosazná, Železná |
| ? Materiál: | Kov, Mosaz |
| ? Styl osvětlení: | Industriální |
| ? Umístění v místnosti: | Podlaha |
| ? Místnost: | Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň |
| ? Tvar: | Kulaté |
| Hmotnost: | 20 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 46W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní šňůra má vidlici do zásuvky. |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lampa |
| ? Série: | Reporter |
| ? Designer: | DT studio |
| ? Výrobce/značka: | Il Fanale |
Ruční výroba osvětlení Il Fanale
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
