iLed Envelope_W Recessed, bílé svítidlo do instalačního boxu, 1W LED, 4000K, 12x8,8cm, IP66
Kód: ILE 97170N07Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní svítidlo pro instalaci do boxu 98111. Box je určen pro instalaci do litého betonu nebo cihlové stěny a umožňuje umístění trafa a praktický servisu svítidla.
Díky zvýšené ochraně IP66 je vhodné pro dekorativní a orientační osvětlení exteriéru: na chodby, schodiště, okolí domů, terasy. Ideální pro projektů osvětlení veřejných prostorů, náměstí, nemocnic, škol, hotelů nebo restaurací.
Svítidlo Iled Envelop je vyzbrojeno 1W LED se světelným tokem 54lm, 4000K, CRI80. Svítí směrem dolu. Pro provoz je nutné trafo 230/24V..zapojení dle montážního návodu. Vyrobeno z kovu v bílé úpravě. Rozměr: 12x8,8cm, tloušťka: 1,3cm.
Firma iLed všechna svítidla montuje a testuje v Itálii a ve spolupráci s výrobcem nabízí společnost 60.cz prodlouženou záruku na 5 let.
K dispozici soubory .ldt a iesna pro plánování a výpočet osvětlení např. v softwaru Dialux.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní orientační osvětlení do stěny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8056534848542 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| Umístění v místnosti: | Stěna |
| ? Místnost: | Balkon, Chodba, Pergola, Pracovna, Schodiště, Terasa, Zahrada |
| ? Tvar: | Hranaté |
| Hmotnost: | 0,170 |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 1W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Počet svět. zdrojů: | 1 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 54 |
| ? Teplota barvy světla: | 4000K |
| Úhel svícení (stupně): | 180 |
| ? Index podání barev: | 80 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off,stmívatelnost podle použitého napaječe |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem |
| Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 24 V |
| ? Krytí IP: | IP66 |
| Trafo / napaječ: | 24V AC |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ne |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné, Vestavné |
| Mechanická odolnost IK: | IK10 |
| Série: | Envelop |
| ? Výrobce/značka: | iLed |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
