LED2 Circle 80 P-Z, závěsné kruhové svítidlo, 62W LED 3000K, černé, prům. 80cm
Kód: LE2 3271033Související produkty
Detailní popis produktu
LED2 Circle 80 PZ: závěsné kruhové svítidlo ve velmi oblíbené černé úpravě a ve velice příznivé cenové hladině.
Vhodné pro univerzální osvětlení v interiéru: od osvětlení kuchyně, jídelny, pokojů, chodeb, předsíní, šaten až po vybavení hotelů, restaurací atd. Svítidlo poskytuje vysoký výkon, příjemně rozptýlené světlo a minimalistický trendy design.
Vyrobeno z hliníku s černou povrchovou úpravou, difusor je z bílého plastu.
Průměr 80cm, výška kruhu: 3,3cm, šířka kruhu 1,2cm, délka závěsu: 120cm s možností zkrácení.
Osazeno celkem 62W LED se slušným světelným tokem 5540lm (odpovídá výkonu více jak 2x150W žárovky). Teple bílá barva světla 3000K. Zvýšený index podání barev 90, který přispívá k reálnému zobrazení barev.
Svítidlo není stmívatelné, ale umíme dodat i stmívatelnou verzi.
Záruka 5 let + konstrukce svítidla umožňuje jednoduše servisovat trafo i světelný LED zdroj.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8585054402182 |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Architektonický, Moderní |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kruh |
| Výška (cm): | 33 |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 116,7 |
| Hmotnost: | 2.2 |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 62W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 5540 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| Úhel svícení (stupně): | 160 |
| ? Index podání barev: | > 90 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off, nestmívatelné. Stmívatelnost na poptání |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Circle |
| ? Výrobce/značka: | LED2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
