Linea Light 7001 Zig Zag, italské nástěnné svítidlo z hliníku, 1x9W G9, 26cm
Kód: LIN 7001Související produkty
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo Zig Zag z produkce italského výrobce Linea Light. Vhodné pro nepřímé osvětlení do moderně zařízeného obýváku, pokoje, kuchyně nebo na schody. Ideálně pro doplnění závěsného nebo stropního svítidla Zig Zag. Vyrobeno z hliníku v povrchové úpravě anodizovaný hliník. Rozměr: 26cm, výška: 12cm, hloubka: 9cm. Pro úsporku 1x9W nebo ekohalogen 1x48W do patice G9.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8033913155910 |
| ? Barva svítidla: | Hliníková |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Stěna |
| ? Místnost: | Chodba, Ložnice, Obývací pokoj, Schodiště |
| ? Tvar: | Hranaté |
| Hmotnost: | 0,595 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 48W |
| ? Závit žárovky: | G9 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off,stmívatelnost podle žárovky |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel se připojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| ? Série: | Zig Zag |
| ? Výrobce/značka: | Linea Light |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
