Linea Light Dublight_tab, stolní LED lampička, 7W LED 3000K, výška 36cm
Kód: LIN 7495Související produkty
Detailní popis produktu
Stolní lampička italského výrobce v minimalistickém, nadčasovém designu s úsporným LED zdrojem světla. Vhodná jak na pracovní stůl, tak pro lokální osvětlení do obýváku nebo ložnice.
Lampička 7495 Dublight je osazena 7W LED s teple bílou barvou světla 3000K a světelným tokem 515lm, CRI90. Ovládána vypínačem.
Noha je vyrobena je z kovu, difusor z akrylátu. Výška: 36cm, šířka: 6cm, délka: 25cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8056534768949 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Umístění v místnosti: | Stůl |
| ? Místnost: | Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Lineární |
| Výška (cm): | 36 |
| Šířka (cm): | 24,6 |
| Hmotnost: | 1,240 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 7W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 710 |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 515 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off vypínačem na přívodní šňůře |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel má vidlici do zásuvky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lampa |
| ? Série: | Dublight |
| ? Výrobce/značka: | Linea Light |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
