Linea Light Mono, kabel 5m
Kód: LIN TR4151-5Související produkty
ZDARMAZDARMA
3 051 Kč
–19 %
Paulmann TunLED, lankové LED osvětlení, 5x4W LED 2700K, délka 500cm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 441 Kč
Detailní popis produktu
Kabel délky 5m pro sestavení lankového systému Mono.
Kabel se skládá s držícího lanka + 2x1,5mm².
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lankové systémy a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8020806089780 |
| Délka (cm): | 500 cm |
| Hmotnost: | 0,395 kg |
| ? Napájení: | 230 V |
| Filtrovat podle částí systému: | lanko pro lankový systém |
| ? Série: | Mono 230V |
| ? Výrobce/značka: | Linea Light |
ZDARMAZDARMA
4 870 Kč
–20 %
Paulmann Spice Salt, lankový systém max 5x10W LED 12V, 500cm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 896 Kč
ZDARMAZDARMA
718 Kč
–19 %
Paulmann, stojna pro lankový systém 12V, výška 16,5cm, chrom
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
575 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
