Linea Light Squash LED, závěsné LEDkové svítidlo z polyethylenu, 9W LED, prům. 25cm
Kód: LIN 7948Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné oválné svítidlo nadčasového designu z polyethylenu od italského výrobce Linea Light. Vyzbrojeno 9W LED, světelný tok: 830lm, teple bílá barva světla 3000K vhodná do interiéru. Pro osvětelní jídelního stolu, baru, ale i pro lokální osvětelní v interiéru atp.
Průměr svítidla Squash LED: 25cm, výška: 13,5cm, délka závěsu: max 200cm s možností zkrácení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8056534769922 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| Způsob montáže: | Visací |
| Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj, Pracovna |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 25 cm |
| Průměr mont. otvoru (cm): | 25 |
| Max. délka závěsu (cm): | 200 |
| Hmotnost: | 1,198 kg |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 9W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 870 |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 830 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off,stmívatelné extrním stmívačem |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem |
| Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Trafo / napaječ: | 50mA |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ano |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| Série: | Squash LED |
| ? Výrobce/značka: | Linea Light |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
