Linea Light Zig Zag, italské stropní svítidlo z hliníku v bílé úpravě, 2x46W E27, 48x55cm
Kód: LIN 7290Související produkty
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo Zig Zag z produkce italského výrobce Linea Light.
Vhodné do moderně zařízeného obýváku, pokoje nebo do kuchyně s možností zkombinování se závěsným nebo nástěnným svítidlem ze stejné rodiny.
Vyrobeno z hliníku v bílé povrchové úpravě, pískované sklo. Rozměr svítidla: 48x55,5cm, výška: 9,2cm.
Do svítidla jsou určeny 2 žárovky max. 46W. Doporučujeme LED žárovky s teple bílou barvou světla. Žárovky nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8033913241507 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Hranaté |
| Hmotnost: | 7,600 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 46W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 4 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| Ovládání a stmívatelnost: | stmívatelné podle žárovky |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel se připojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| ? Série: | Zig Zag |
| ? Výrobce/značka: | Linea Light |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
