Lodes Radial transparentní stropní ukotvení pro Radial rozetu, průměr 2cm
Kód: LOD 999A4 00Související produkty
ZDARMAZDARMA
LOD R10L04 1000
ZDARMAZDARMA
LOD R10L12 1000
ZDARMAZDARMA
LOD R10L12 2000
ZDARMAZDARMA
LOD R10L28 1000
ZDARMAZDARMA
LOD R10L28 2000
Detailní popis produktu
Stropní ukotvení kabelu průměr 2cm ke stropní rozetě Radial. Použitelné pro Lodes A-tube Nano, A-tube, A-tube Nano Duo, Kelly cluster, Nostalgia, Rain, Random, Spider, Valentina, Jefferson.
Pro kabel o průměru max.7mm. Max váha svítidla 5kg. Transparentní plast.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Montáž svítidel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8057501005982 |
| ? Barva svítidla: | Čirá |
| ? Materiál: | Kov |
| Způsob montáže: | Přisazené |
| Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Schodiště |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 2 cm |
| Výška (cm): | 3 cm |
| Hmotnost: | 0,02 kg |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Zatížení (kg): | 5 |
| ? Typ svítidla: | Rozeta |
| Série: | Kelly kluster, Nostalgia, Random |
| ? Výrobce/značka: | Lodes |
Lodes configurator
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
