Lucis Forum, stropní svítidlo, 32W LED 3000K, prům.41,5cm
Kód: LUC S34.K1.O42.31Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní výkonné svítidlo z triplexového skla od českého výrobce Lucis, série Forum. Série Forum je nově přejmenovaná původní série Orbis.
Svítidlo Lucis Forum je určeno do obývacího pokoje, kuchyně nebo jiné obytné místnosti. Vhodné jak do moderně, tak do tradičně zařízeného interiéru.
Vyrobeno z bílého, ručně foukaného trojvrstvého, saténového, opálového, matného skla, výška: 8cm. Průměr svítidla: 41,5cm, odsazení od stropu: cca 2,5cm.
Osazeno LED modulem 32W se světelným tokem 2970lm, teple bílá barva světla 3000K, index podání barev je větší než 90. Nestmívatelné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595584742719 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 41,5 cm |
| Hmotnost: | 4,9 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 36,1W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 4448 |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 3426 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| ? Životnost (hodiny): | 50000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP40 |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| ? Série: | Forum |
| ? Výrobce/značka: | Lucis |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
