Mantra 5382 Infinity, stropní moderní svítidlo, 30W LED 3000K, stříbrná/chrom, prům. 43cm
Kód: MAN 5382Související produkty
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 4530
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 2027
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 4527
ZDARMAZDARMA
11 888 Kč
–5 %
FLO F3178030
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 1030
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4630
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4030
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 1027
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 1230
Detailní popis produktu
Vzdušné stropní svítidlo v moderním stylu do obývacího pokoje nebo kuchyně, nad jídelní stůl, butiku nebo do restaurace. Vyrábí španělská firma Mantra dle návrhu José Ignacio Ballestera.
Vyrobeno z kovu v kombinaci chromu a stříbrné povrchové úpravy, difusor je z bílého plastu. Průměr: 43cm, výška 14cm.
Vybaveno LED technologií celkem 30W se světelným tokem 2500lm (odpovídá cca 2x75W žárovce), teple bílá barva světla 3000K. Není stmívatelné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8435153253829 |
| ? Barva svítidla: | Chrom lesklý, Stříbrná |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| Způsob montáže: | Přisazené |
| Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Schodiště, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Atypické |
| ? Průměr [cm]: | 43 cm |
| Max. délka závěsu (cm): | 150 |
| Hmotnost: | 3.18 |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 30W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 2500 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| Ovládání a stmívatelnost: | nestmívatelné,on/off |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| Série: | Infinity |
| Designer: | José Ignacio Ballester |
| ? Výrobce/značka: | Mantra |
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 1227
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4030
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 6727
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 2027
ZDARMAZDARMA
15 609 Kč
–5 %
FLO F3179030
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4027
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 2230
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4627
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 1027
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4627
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 2030
Mantra Iluminación
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
