Mantra Grada, bílá výklopná bodovka LED 12W 1080lm 4000K, půměr 10cm
Kód: MAN 6403Související produkty
Detailní popis produktu
Mantra Grada, bílá výklopná bodovka, která najde uplatnění ve všech moderních interiérech. Může svítit kolmo dolů a nebo se lehkým povytažením vysune z pouzdra a můžete se si natočit, dle potřeby.
Vyrobeno z hliníku s bílou povrchovou.
Půměr 8,4cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodové osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8435153264030 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Hliník, Plast |
| ? Styl osvětlení: | Architektonický, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Zapuštěné |
| ? Umístění v místnosti: | Sádrokarton |
| ? Místnost: | Chodba, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 10 cm |
| Hmotnost: | 0,57 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 12W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 1080 |
| ? Teplota barvy světla: | 4000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Bodovka, Reflektor, Vestavné |
| ? Série: | Garda |
| ? Výrobce/značka: | Mantra |
Mantra Iluminación
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
