Mantra hliníkový profil 1,71x0,85 s difusorem, délka 2m
Kód: MAN 7383Související produkty
Detailní popis produktu
Mantra hliníkový profil 1,71x0,85 s difusorem, délka 2m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8435153273834 |
| ? Barva svítidla: | Hliníková |
| ? Materiál: | Hliník |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Nábytek, Stěna, Strop |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Dílna, Garáž, Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Studentský pokoj, Šatna |
| ? Tvar: | Lineární |
| Délka (cm): | 200 cm |
| Výška (cm): | 0,85 cm |
| Šířka (cm): | 1,71 cm |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
| Filtrovat podle částí systému: | profily pro LED pásky |
| ? Série: | Mantra LED pásky |
| ? Výrobce/značka: | Mantra |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
