Mantra Lineal, bílé lineární závěsné svítidlo se svícení nahoru/dolů LED 54W 3000K, délka 151cm
Kód: MAN 8959Související produkty
Detailní popis produktu
Mantra Lineal, bílé lineární závěsné svítidlo se svícení nahoru/dolů LED 54W 3000K, délka 151cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8435153289590 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Hliník, Plast |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj, Pracovna, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Lineární |
| Výška (cm): | 5 cm |
| Šířka (cm): | 151,5 cm |
| Hloubka (cm): | 3 cm |
| Rozměry stropní rozety (cm): | 8 x 25 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 150 cm |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 54W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Počet svět. zdrojů: | 2 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 6400 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Závěsné |
| ? Série: | Lineal |
| ? Výrobce/značka: | Mantra |
Mantra Feria Hábitat Valencia
Mantra Lineal
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
