Mantra Lineal, černé lineární závěsné svítidlo LED 38W 3000K, délka 122cm
Kód: MAN 8954Související produkty
Detailní popis produktu
Mantra Lineal, černé lineární závěsné svítidlo LED 38W 3000K, délka 122cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8435153289545 |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Hliník, Plast |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj, Pracovna, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Lineární |
| Výška (cm): | 3 cm |
| Šířka (cm): | 122 cm |
| Hloubka (cm): | 3,6 cm |
| Rozměry stropní rozety (cm): | 8 x 30 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 150 cm |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 38W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 5150 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Závěsné |
| ? Série: | Lineal |
| ? Výrobce/značka: | Mantra |
Mantra Feria Hábitat Valencia
Mantra Lineal
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
