Mantra Magneto 48V, 2ks černé koncovky pro přisazenou nízkou kolejnici
Kód: MAN 8302Související produkty
Detailní popis produktu
Mantra Magneto 48V, 2ks černé koncovky pro přisazenou nízkou kolejniciDoplňkové parametry
| Kategorie: | 48V magnetické kolejnicové osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8435153283024 |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Hliník, Plast |
| ? Styl osvětlení: | Architektonický, Moderní |
| ? Konstrukce svítidla: | Magnetické |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Sádrokarton |
| ? Místnost: | Garáž, Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Lineární |
| Výška (cm): | 3 cm |
| Šířka (cm): | 2,7 cm |
| Hloubka (cm): | 0,2 cm |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 48 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Filtrovat podle částí systému: | spojování a montáž |
| ? Typ svítidla: | Kolejnicové |
| ? Série: | Magneto 48V |
| ? Výrobce/značka: | Mantra |
Mantra MAGNETO použití
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
