Mantra Magneto 48V, černá zapuštěná kolejnice pro magnetický systém, 200cm
Kód: MAN 8308Související produkty
Detailní popis produktu
Mantra Magneto 48V, černá zapuštěná kolejnice pro magnetický systém, 200cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 48V magnetické kolejnicové osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8435153283086 |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Hliník, Měď, Plast |
| ? Styl osvětlení: | Architektonický, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Zapuštěné |
| ? Konstrukce svítidla: | Magnetické |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Sádrokarton |
| ? Místnost: | Garáž, Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Lineární |
| Výška (cm): | 5,7 cm |
| Šířka (cm): | 200 cm |
| Hloubka (cm): | 6,7 cm |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 48 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Filtrovat podle částí systému: | kolejnice |
| ? Typ svítidla: | Kolejnicové, Vestavné |
| ? Série: | Magneto 48V |
| ? Výrobce/značka: | Mantra |
Mantra MAGNETO použití
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
