Mantra Niseko, hnědé stropní svítidlo LED 30W 3000K, průměr 45cm
Kód: MAN 8029Detailní popis produktu
Stropní svítidlo Niseko. Vyrábí španělský výrobce Mantra.
Toto nadčasové svítidlo dodá vašemu pokoji moderní nádech. Je ideální pro haly, salony, pokoje, hotely, kanceláře nebo restaurace. Je k dispozici v různých výkonech, barvách a velikostech, které můžete kombinovat a vytvářet tak zajímavé kombinace.
Svítidlo vyzařuje teplé světlo (3000K), které vám pomůže vytvořit útulné a velmi pohodlné prostředí. Můžete ho zkombinovat s jakýmkoliv stylem dekorace a díky svému designu nikdy nevyjde z módy.
Niseko je moderní, originální a velmi úsporné stropní svítidlo. Je vyroben z akrylu a plastu s hnědou povrchovou úpravou.
Jeho rozměry jsou: Ø45x9,5 cm. Má výkon 30W, intenzitu 3900lm, životnost 30 000 hodin a 5letou záruku.
Disponuje stupněm krytí IP20, je určeno do interiéru.
Svítidlo je k dispozici v jiných barvách, rozměrech a také v oválné verzi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8435153280290 |
| ? Barva svítidla: | Hnědá |
| ? Materiál: | Kov, Plast |
| ? Styl osvětlení: | Architektonický, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Schodiště, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 45 cm |
| Výška (cm): | 9,5 |
| Hmotnost: | 2.1 |
| ? Příkon svět. zdroje: | 30W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 2250 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off, nestmívatelné |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Akční nabídka: | Výprodej |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| ? Série: | Niseko |
| ? Výrobce/značka: | Mantra |
Mantra Iluminación
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
