Mantra Sabina, závěsné svítidlo v kombinaci dřeva a pytloviny, 2x40W E27, délka 112cm
Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo kombinující materiály jako je kov v úpravě dřeva, pytlovinu a kabely s textilní omotávkou. Výrobek španělské firmy Mantra, design: José Ignacio Ballester.
Pro osvětlení do dřevostavby i cihlového domu nebo bytu, do interiéru s důrazem na přírodní materiály. Do místnosti pro plošné osvětlení, nad jídelní stůl do jídelny i restaurace.
Konstrukce svítidla Sabina je vyrobena z kovu s povrchovou úpravou ve stylu dřevěné větve, stínítka jsou z pytloviny a příjemně tlumí světlo, které přes něho prochází, elektrické kabely jsou omotány textilem. Délka 112cm, průměr stínítka 30cm, maximální délka závěsu: 200cm s možností zkrácení.
Do svítidla jsou určeny 2 žárovky se závitem E27, max. 40W. Žárovky nejsou součástí dodávky, doporučujeme žárovky s teple bílou barvou světla, výkon dle použití svítidla. S výběrem žárovky Vám rádi poradíme.
Španělský výrobce osvětlení za příznivé ceny. Mantra nabízí širokou řadu různých svítidel pro všemožné příležitosti. Každoročně své portfolio obohacuje o další novinky. Motto společnosti „cítit světlo“ promlouvá do neotřelého designu osvětlení.
Za více jak 10 let spolupráce jsme se stali jedním z největších distributorů svítidel Mantra v České republice. Pravidelně sledujeme novinky firmy na veletrzích.
Technické parametryZeptej se
Kategorie: | Závěsná svítidla |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
EAN: | 8435153261770 |
Série: | Sabina |
Povrchová úprava / barva: | dřevěná |
Barva svítidla: | Dřevěná |
Materiál: | kov,pytlovina |
Materiál: | Textil |
Styl osvětlení: | Retro, Rustikální, Vintage |
Vlastnosti: | Stmívatelné, Visací, Závěsné |
Montáž na/do: | Strop |
Umístění světla (místnost): | Chalupa, Jídelní stůl, Kuchyně, Obývací pokoj |
Tvar: | Kulaté |
Délka (cm): | 112 |
Max. délka závěsu (cm): | 200 |
Hmotnost (kg): | 2.2 |
Výkon svět. Zdroje: | 40W |
Závit žárovky: | E27 |
Počet svět. zdrojů: | 2 |
Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
Ovládání a stmívatelnost: | podle světelného zdroje |
? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
Napájení: | 230 V |
Třída ochrany: | II |
? Krytí IP: | IP20 |
Typ osvětlení: | Lustr |
Série: | Sabina |
Designer: | José Ignacio Ballester |
Výrobce/značka: | Mantra |

Mantra Iluminación
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.