Metal Lux Astro Copper, stropní designové svítidlo v průměru 80cm, 6x40W, měděné sklo, zlato 24K
Kód: MET 205.380.14Související produkty
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 2030
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 1027
ZDARMAZDARMA
LOD 16131 1227
ZDARMAZDARMA
LOD 16131 4030
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4630
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 4527
Detailní popis produktu
Vzdušné stropní svítidlo ze skel v měděné úpravě od italského výrobce Metal Lux do moderních obýváků, kuchyní, chodeb nebo restaurací, barů.. Vhodné zkombinovat např. se závěsným nebo nástěnným svítidlem z rodiny Astro. Stropní svítidlo Astro Copper má průměr 80cm, výšku 30cm. Kontrukce pozlacena zlatem 24K, 18 ks měděných skel. Pro 6x40W halogen do patice G9 s možností výměny za úspornější variantu halogenu, tzv. ekohalogen nebo LED. Ve stejném průměru je možné dodat více barevných variant např. červenou, černou, modrou, fialovou a mnoho dalších s pochromovanou nebo pozlacenou konstrukcí. Kompletní nabídku svítidel Metal Lux Astro si prolistujte v online katalogu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Zlatá, Měděná |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| Způsob montáže: | Přisazené |
| Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Chodba, Kuchyně, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 80 cm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Výkon svět. Zdroje: | 40W |
| ? Závit žárovky: | G9 |
| Počet svět. zdrojů: | 6 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| Série: | Astro |
| ? Výrobce/značka: | Metal Lux |
ZDARMAZDARMA
LOD 16131 2230
ZDARMAZDARMA
LOD 09634 2000
ZDARMAZDARMA
LOD 16131 1230
ZDARMAZDARMA
LOD 16134 4630
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4030
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
